Sık Sorulan Sorular

TK MOTORS MERKAR > Sık Sorulan Sorular

Bir arabaya klasik diyebilmek için o arabanın 35 yaşın üzerinde olması şarttır. Ayrıca üretildiği tarihteki satış fiyatı, üretim sayısı ve türünde örnek olması da çok önemlidir.

Araçlarımızın tamamını Florya’da bulunan showroom’da ve showroom’un hemen altında bulunan kapalı otoparkımızda özenle muhafaza etmekteyiz.

Klasik otomobilleri yatırım aracı olarak görmek mümkündür. Örneğin; son model bir araç kullanıldıktan  bir sene sonra daha az bir bedelle satılırken aynı yatırım klasik bir otomobile yapıldığında bir sonra ki yıl değer kazanacaktır. Son yıllarda dünyada klasik otomobiller de yukarı doğru bir değer artışı gözlemlenmektedir. Tüm dünya da ve ülkemizde de yatırımcılar tarafından klasik otomobil yatırım aracı olarak tercih edilmektedir.

İthalata uygun araçları sizin istediğiniz şekilde oluşturup(konfigürasyon yaparak), yurtdışında çalıştığımız tedarikçi firmalarla en uygun fiyatlara ayağınıza kadar getiriyoruz.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Satış sonrasında müşterinin isteği üzerine ücreti mukabilinde çekici hizmeti vermekteyiz.